O ośrodku

O ośrodku

Przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe, przestronne, dwukondygnacyjne domki położone na zamkniętym terenie ośrodka BŁĘKIT.

Domki składają się z salonu wraz z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem oraz z sypialni (osobne pokoje na piętrze). Przed wejściem do każdego z domków znajduje się przestronny, wystawiony na słoneczną stronę taras, na którym spędzać można miłe chwile przed lub po powrocie z plaży – na każdym tarasie Goście mają do dyspozycji meble ogrodowe oraz grilla.

W domkach korzystać można z telewizji oraz internetu (WiFi).

Zapewniamy oczywiście pościel oraz parawan, który chroni przed wiatrem w trakcie pobytu na plaży.

Staramy się, aby pobyt w naszym ośrodku był także udany dla najmłodszych, dlatego na posesji znajduje się spory plac zabaw, a w domkach dostępne są zabawki, książeczki i gry planszowe oraz małe krzesełka. Schody na piętrze zabezpieczone są barierkami. Na życzenie zapewniamy także łóżeczko turystyczne, krzesełko do siadania przy stole oraz wanienkę. Dla nieco starszych dzieci oferujemy plac do gry w koszykówkę, piłkarzyki oraz badmintona.

Dla większych grup przygotowaliśmy altanę do biesiadowania i wspólnego grillowania.

Teren ośrodka jest zamknięty (bramy automatyczne sterowane pilotami), dla każdego domku przypisane jest osobne miejsce parkingowe. Po wcześniejszym uzgodnieniu, możliwe jest także parkowanie dodatkowych aut.

Zapewniamy Gościom dwa komplety kluczy, aby zapewnić jeszcze większy komfort i niezależność w trakcie pobytu.

Szczegółowe informacje o konfiguracji domków znajdują się tutaj.

W górę